χριστουγεννιάτικο πρόγραμμα με το σχολείο  MASARYKOVA OBCHODN? AKADEMIE RAKOVN?K

Το τελευταίο  χριστουγεννιάτικα πρόγραμμα για το 2018 , του σχολείου μας , ήταν  η συνεργασία  με το σχολείο   MASARYKOVA OBCHODN? AKADEMIE RAKOVN?K  στην πόλη Rakovinik της Δημοκρατίας της Τσεχίας. Οι μαθητές  αντάλλαξαν ευχές και γράμματα σχετικά με την ζωή τους και τα χριστουγεννιάτικα- πρωτοχρονιάτικα ήθη και έθιμα της πατρίδας τους. Η συνεργασία των υπεύθυνων καθηγητριών  έγινε μέσω της ηλεκτρονικής βάση “epals “.

Υπεύθυνοι καθηγητές: κα Παπανδρέου Σωτηρία (φυσικός)  και κα Jindra Kosikova και κα Alexandra ?trosov?

Κατηγορία: epalsΜε ετικέτα: